ביטוח בריאות

ביטוח בריאות
 
מערכת הבריאות הממלכתית מתוקצבת במשורה, ומספקת רק מענה רפואי וכיסוי ביטוחי חלקיים לאזרחי ישראל. לכן, קיימת חשיבות מרובה לרכישת ביטוח בריאות פרטי, המספק הגנה מקיפה לכם ולבני משפחתכם. יחד עם זאת, בשוק קיים היצע נרחב של פוליסת ביטוח בריאות המשתנות בעלויותיהן, היקפן וסעיפיהן, כך שהבחירה דורשת תכנון ביטוחי מקצועי. את התכנון מספקת לכם אפיקים מתוך היכרות מעמיקה עם ענף ביטוחי הבריאות, בהתאמה אישית לצרכיכם, ובדאגה כנה לשלום המשפחה.
 
בעיות במערכת הבריאות הממלכתית   
 
לכאורה, בריאותו של כל אזרח בישראל מכוסה על ידי ביטוח בריאות ממלכתי, דרך המוסדות הציבוריים וקופות החולים. בפועל, ביטוח הבריאות הממלכתי ואף מסלולי השב"ן של קופות החולים,  מעניקים רק כיסוי חלקי בעוד מצבים רבים נותרים ללא מענה הולם. מדובר בין היתר בתרופות שחלקן יקרות מאוד ואינן כלולות בסל הבריאות, הנדרשות עבור מחלות שונות ועשויות להציל חיים. כמו כן, ניתוחים והשתלות בחו"ל אינם מכוסים על ידי מערכת הבריאות הממלכתית, ואף קיים מחסור בטיפולים עדכניים הנשענים על שיטות, ציוד וטכנולוגיות חדישות. מעבר לכך, הישענות על מערכת הבריאות משמעה התמודדות עם בירוקרטיה סבוכה והתייצבות מול ועדות ארוכות ומתישות. במציאות זו נתקלים החולים בזמני המתנה ארוכים עבור כל פגישה עם רופא מומחה, הליך וטיפול מיוחד, וגם אינם נהנים מאפשרות בחירה ברופא המטפל ובמקום הטיפול. למעשה, הפתרון היחיד לאזרח המעוניין בשירותי בריאות מקיפים, הינו רק השלמת הביטוח הממלכתי ושב"ן עם ביטוח בריאות פרטי.

הפתרון השלם - ביטוח בריאות פרטי
 
בעזרת הצוות המקצועי של אפיקים תוכלו לבנות כיסוי ביטוחי שלם המתייחס לכלל צרכי המשפחה כיום ובעתיד. ביטוח הבריאות מספק לכם את שירות רפואי זמין ומיידי, עם אפשרות בחירה מבין טובי הרופאים, המרפאות והגישות הטיפוליות בארץ ובעולם. פוליסות אלו מכסות בין היתר תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ניתוחים פרטיים בארץ עם הרופאים הטובים ביותר וטכנולוגיות מתקדמות, וכן  כיסוי עלויות עבור ניתוחים והשתלות בחו"ל, טיפולים מחליפי ניתוח, טיפולים מיוחדים בחו"ל, רפואה משלימה ושירותים אמבולטוריים. 
 
תכנון ביטוח בריאות
 
חשוב להבין כי עקב הביקוש הנרחב לביטוחי בריאות, קיימים בימינו מגוון מסלולים הנבדלים בהיקפם, עלויותיהם ותנאיהם. אנו באפיקים נסייע לכם בתכנון המסלול הנכון עבורכם, תוך התייחסות הוליסטית ומקיפה לכלל הנתונים כדוגמת גיל המבוטח, מספר הנפשות במשפחה, היסטוריה ומצב רפואי, ביטוחים נוספים, צרכים מיוחדים והיכולות הפיננסיות. כל זאת על מנת לבחור בפוליסה הנכונה והמשתלמת ביותר ללא כפלי ביטוחים, ולמען הבטחת שלום המשפחה כיום ובעתיד.