ביטוח נסיעות לחו"ל

 ביטוח נסיעות לחו"ל
 
הציבור הישראלי מרבה לנסוע לחו"ל יותר מאי פעם למטרות טיול, עבודה, לימודים, רילוקיישן או מפגש משפחתי. חשוב להבין כי לכל סוג של נסיעה יש להתאים ביטוח נסיעות רלוונטי, המכסה מצבים ונזקים שונים לגוף ולרכוש הנוסע. אנו באפיקים מציעים לכם תכנון מדויק, יעיל וכדאי של הביטוח על פי נתוני המבוטח, יעדי הנסיעה, סוג הפעילות המתכונן ומשך השהייה בחו"ל.
 
למה חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל
 
בתור התחלה, חשוב להדגיש כי ביטוח הבריאות הממלכתי שלכם בארץ אינו מכסה על פגיעות ונזקים הנגרמים במהלך שהותכם בחו"ל. מאידך, מימון נזקי תאונות, מחלות או מצבים רפואיים ובריאותיים בחו"ל, עלול להסכם בסכומי עתק בלתי צפויים. מדובר במקרים כמו בדיקות וטיפולי רופא, אשפוז, ניתוח, רכישת תרופות או שינוי מועד חזרה לארץ עקב מצב בריאותי. בנוסף לכך, ביטוח הנסיעות לחו"ל מכסה עלויות אובדן או נזקים של ציוד ורכוש יקר ערך, בין אם מדובר במזוודה ומטען אישי, מצלמה, מחשב נייד או כל פרט אחר שנהרס, אבד או נגנב.
 
תכנון נכון של ביטוח נסיעות
 
ביטוח נסיעות לחו"ל מוצע במגוון מסלולים והרחבות, ואנו נסייע לכם בתכנון והבחירה נכונה של הפוליסה בהתאם למטרות הטיול, אורכו, יעדו ונתוניכם האישיים. כך לדוגמא, חופשת סקי דורשת ביטוח נסיעות מתאים לספורט אתגרי, ואילו טיול תרמילאים צריך כלול גם הרחבה עבור חיפוש וחילוץ נעדרים.  כמו כן, יעד הטיול עצמו משפיע על מרכיבי הביטוח, וכאשר נוסעים למדינות עולם שלישי בעלות מערכת רפואה ציבורית ירודה, חשוב לכלול כיסוי עבור טיפולים רפואיים פרטיים. מנגד, לפני נסיעה למדינות בהן עלות הטיפול יקרה מאוד, כמו ארה"ב, חשוב לוודא כי הביטוח מכסה מגוון רחב ככל האפשר של מצבים רפואיים. מעבר לכך, גם לגילו ולמצבו הבריאותי של המבוטח יש השפעה מרובה על סוג ומרכיבי ביטוח הנסיעות שיש לבחור.
 
הצעה מיוחדת – פספורט קארד לנוסעים לחו"ל
 
אפיקים גאה להציע ללקוחותיה את אחד החידושים המובילים בתחום ביטוח הנסיעות לחו"ל – פספורט קארד מקבוצת דיויד שילד. מדובר בכרטיס מגנטי המשמש את הנוסע בחו"ל כמו כרטיס אשראי, עבור כל הוצאה ביטוחית אליה הוא נדרש. הווה אומר, שבמקום שתשלמו על הוצאות רפואיות בחו"ל מכיסכם, אתם יכולים לחייב ישירות את חברת הביטוח דרך כרטיס הפספורט קארד.  אל השירות הייחודי תוכלו להצטרף דרך האתר, ואנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה הקשורה לביטוח הנסיעות שלכם.