ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות
 
אפיקים מסייעת ללקוחותיה בתכנון ובחירת ביטוח תאונות אישיות המותאם במדויק עבורם, בהתחשב בצרכיהם, רצונותיהם ומצבם הביטוחי והפיננסי. מדובר בביטוח לשכירים ועצמאיים כאחד שנועד לספק כיסוי עבור צרכים מיוחדים ושוטפים במקרים של תאונות בבית או מחוצה לו. למרבה הצער, תאונות עלולות להוביל לאובדן כושר עבודה קבוע או זמני, לנכות ואפילו למוות, ואילו הפוליסות מספקות פיצוי וסעד למבוטח ולבני משפחתו.
 
נחיצות ביטוח תאונות אישיות
 
כידוע, תאונות עלולות לקרות לכל אחד ואפילו ברגעים יומיומיים ולא מסוכנים. כך לדוגמא, אדם עלול להיתקל בדלת זכוכית, להחליק על רצפה רטובה, ליפול  מסולם בביתו או להחליק מצוק במהלך טיול. הנזקים הכרוכים באירועים מעין אלו עשויים להתבטא באובדן כושר עבודה זמני או קבוע, בשברים או כוויות, בנכות מלאה או חלקית, במצב סיעודי זמני או קבוע, וחלילה במוות. יש להבין כי במרבית המקרים תאונות שלא התרחשו במסגרת העבודה וכן תאונת דרכים אינן מכוסות, ושגם ביטוח החיים אינו מכסה על הוצאות נדרשות בשלושת החודשים הראשונים שלאחר האירוע. בנוסף, גם ביטוח הבריאות אינו מספק כיסוי עבור נזקים והוצאות כספיות שאינם קשורים לטיפוליו הרפואיים של המבוטח. הווה אומר, שללא ביטוח הולם נדרשים אנשים רבים לממן מכיסם הוצאות גבוהות במיוחד הקשורות בהשגחה וטיפול בנפגע, לצד קיום צרכי המשפחה עצמה. על כן, קיימת חשיבות מרובה לרכישת ביטוח תאונות אישיות המספק פיצוי הולם למבוטח ולבני משפחתו, ומאפשר להם להמשיך ולהתנהל בתקופה הקשה שלאחר התאונה תוך שמירה על רמת החיים בה הורגלו.
 
תכנון נכון של ביטוח תאונות אישיות
 
ביטוח תאונות אישיות מהווה פוליסה חשובה לכל אדם, ומוצע במסלולים שונים עבור קשת רחבה של מצבים. זאת, ללא תנאי מינימום, עם חריגים שונים וגם הגדרות משתנות למונח תאונה. אנו באפיקים דואגים לתכנן ולהתאים לכל לקוח את פוליסת התאונות האישיות שנכונה במיוחד עבורו. התכנון נעשה בהתאם לנתונים האישיים, רמת ואורח החיים, תוכניות ביטוח נוספות, המצב הפיננסי וצרכיו הייחודיים של האדם. המידע שנאסוף והמטרות שנגדיר יחדיו יקבעו את היקף הפוליסה, את גובה הכיסויים והעלות החודשית, והאם יש צורך בהרחבות ותוספות. הינכם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, ולהתחיל לפעול למען שלום המשפחה.