קרנות פנסיה

קרנות פנסיה

שוק החיסכון הפנסיוני מציע מגוון רחב ביותר של אפיקים ומסלולי חיסכון, מתוכם יכול לבחור העובד באפשרויות המתאימות לו. אחד האפיקים החשובים ביותר הינן קרנות פנסיה, שלא רק דואגות למבוטח ובני משפחתו בעת יציאה לגמלאות, אלא גם מפצות עקב אובדן כושר עבודה או חלילה מוות. יחד עם זאת, ההיצע הנרחב של קרנות פנסיה יוצר לא פעם בלבול בקרב הציבור, ומכאן גם בחירות שגויות המובילות למפח נפש ברגעי האמת. על כן, אין תחליף לתכנון מקיף ומדויק של קרן הפנסיה שלך, בעזרת אנשי מקצוע אובייקטיביים המכירים אותך ופועלים לטובתך.

בדיקות חשובות לפני בחירת קרן פנסיה

ראשית, חשוב להדגיש שלאור העלייה בתוחלת החיים בישראל וההפחתה בסעד הממשלתי, גוברת חשיבותם של החיסכון הפנסיוני בכלל וקרנות הפנסיה בפרט. למעשה, זוהי הדרך היחידה להבטיח את אורח החיים המוכר והרצוי לאחר הפרישה לגמלאות, וכמובן את עתידה הכלכלי של המשפחה עקב פגיעה ביכולת ההשתכרות. במילים אחרות, אתה מחפש אחר קרן אמינה ואיכותית שתספק תשואות מיטביות ומענה הולם לצרכיך. לכן, לפני הכול נבדוק יחדיו את התוכניות הפנסיוניות והביטוחים שכבר נמצאים ברשותך, החל בפוליסת ביטוח חיים ועד לקופות גמל וקרנות השתלמות. בנוסף, נבין ביחד לאילו סכומים תזדקק בעת היציאה לגמלאות, לאיזה היקף של כיסויים תידרש, ומהו מצבך התעסוקתי, המשפחתי והאישי כיום ובעתיד. לאחר מכן, נסקור את מסלולי קרנות הפנסיה לפי מרכיבי קצבת הזקנה, אובדן שכר, אובדן כושר עבודה, אובדן הוצאות ופיצוי שארים בעת פטירה. אלו הם המרכיבים המשמעותיים ביותר בכל קרן בה תבחר, העשויים להשתנות ממסלול ולמסלול ובהתאם לנתוניך האישיים. מלבד זאת, נבחן עוד קריטריונים רבים ושונים על מנת להתאים את הקרן הנכונה עבורך.

הפקדה בידיים נאמנות

חשוב להבין שאת כספי הפנסיה שלך אתה מפקיד בידיה של חברה מנהלת, המשקיעה אותם באפיקים שונים ומתוכם 30% באג"ח ממשלתי. אנו נציג בפניך חברות ניהול אמינות, ותיקות ואחראיות המספקות שירות איכותי ביותר עם מענה לכל סוגיה ושאלה. בתוך כך, נבאר את משמעותו של הרכב ההשקעות שמבצעת חברת הניהול, כולל פיזור הנכסים המושקעים בארץ, בחו"ל, במניות ובענפים שונים, בדגש על התשואות לאורך זמן בהתאם לשאיפותיך האישיות. יש לציין כי מדובר במרכיב מהותי אשר יקבע במידה רבה את הסכום שיעמוד לרשותך בעת הצורך, ושתכנון מקצועי יסייע לך להימנע מפיתויים, להבין באמת את הנתונים ולבצע בחירה מושכלת.

תמיד איתך

אפיקים מלווה את לקוחותיה במשך שנים רבות, ולכל תקופת החיסכון בקרן הפנסיה. מטבע הדברים, בתקופה זו עשויים להתחולל שינויים תעסוקתיים ומשפחתיים, המשפיעים על טיב המסלול שנכון עבורך. מתוך היכרות מעמיקה עם שוק החיסכון לטווח הארוך, ובהתאם לשינויים במשק ובמצבך האישי, נעמוד לרשותך בכל עת ונעמיד את הכלים שברשותנו למען עתידך ועתיד משפחתך. הינך מוזמן לפנות אלינו וליהנות משירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.